Névnap és dátum script

POWER sikerek

2009, december 14 - 21:41 -- matek

Az abonyi POWER Karate SE versenyzői sikeres esztendőt tudhatnak maguk mögött. Jelenleg az országos rangsorban az igen előkelő 14. helyen állnak, melyre nem volt példa megalakulásuk óta. Krupincza János szakosztályvezető úgy véli, hogy a hosszú évek munkája a megszerzett 178 hazai versenyen elért ponttal is beérni, beigazolódni látszik. Neves egyesületeket előztek meg, köztük győrit és sopronit is. Az előttük lévőknek általában vannak nemzetközi eredményeik is, mellyel sokkal több pont szerezhető. Legutoljára a Tigris Dojo Mikulás kupán vett részt Gál Csaba, aki a B kategóriás férfi versenyt meg is nyerte 70 kg-ban.

A közelmúltban az abonyi kyokushin karatésok a szlovákiai Nyitrára utaztak, összesen 23 fős csapattal. A végelszámolásban öt első, hat második és szintén öt harmadik helyet gyűjtöttek be. A legharcosabb fiú versenyző Csajbók Viktor lett, a legtechnikásabb pedig Gál Csaba. Íme a részletes versenyeredmények:

- Gyerek 0 pehelysúly Zsákai Arnold 1.
- Gyerek 0 könnyűsúly Kállai Levente 2.
- Gyerek 0 középsúly Polónyi Richárd 3.
- Gyerek 1. könnyűsúly Kállai Elizabet 2.
- Gyerek 1. középsúly Baksa Dávid 3.
- Gyerek 2. könnyűsúly Kállai József 1.
- Serdülő nehézsúly Babcsán Martin 2.
- Gyerek 2 középsúly Kállai Alexander 3.
- Serdülő leány nehézsúly Tóth Ágota 2., Pusztai Andrea 3.
- Serdülő fiú könnyűsúly Tamasi Tibor 1.
- Ifi fiú középsúly Csjbók Viktor 1.
- Ifi fiú középsúly Kovács Gergely 2.
- Ifi fiú nehézsúly Czenke Flórián 3.
- Felnőtt B. középsúly Gál Csaba 1.
- Felnőtt C. nehézsúly Varga Tamás 2.

Szerkesztőségünk nevében is sok szeretettel gratulálunk minden versenyzőnek és a szakvezetésnek.